نتایج جستجو برای عبارت :

Choo choo

در هر نت آهنگ غرق شده و نیازمند کمک هستم. نیازمند یک تو گوشی جانانه که مرا از این حال و هوا بیرون بکشد. من برای تعریف کردن چیزی اینجا نیامده‌ام. برای داستان گفتن آدم‌های دیگری هستند که می‌توانید به آن‌ها گوش کنید. من اینجا هستم که جملات را، خوره‌های ذهنم، پشت سر هم قطار کنم و از روی ریل افسردگی‌ام به سمت شما بفرستم. قطاری با بار ویروس. ناقل درد و رنج و اشک و آه. خارج از این نوشته‌ها من خوبم، به بهترین نحو تظاهر به شادی می‌کنم و همه، به جز یک ن
درباره برند:
JIMMY CHOO طراح مد مالزیایی در سال 1948 در یک خانواده کفاش بدنیا آمد. وی از همان کودکی در کنار پدرش کفش سازی را آموخت و سپس برای ادامه تحصیل به لندن مهاجرت کرد و پس از فارغ التحصیلی در سال 1983 همزمان مشغول کار در رستوران و کارخانه کفش سازی شد، همانطور که تحصیلش را کرده بود. وی در سال 1986 موفق به بازگشایی فروشگاهی شد که تولیدات خودش را بفروش برساند. رفته رفته محصولات جیمی شو مورد توجه قرار گرفت بطوریکه در سال 1988 هشت صفحه از مجله Vogue را به خو
وقتی صحبت از فصل بهار می شود نا خودآگاه به یاد گل ها و سر سبزی طبیعی میافتیم! استفاده از عطر و رایحه گل ها و گیاهان بهاری کاربرد خیلی زیادی در تولید عطر و ادکلن مخصوص به فصل بهار داره و میشه گفت این رایحه ها جز پرطرفدارترین رایحه هایی هستند که هم آقایون و هم خانوم ها دوست دارند در فصل بهاراستفاده کنند. 
اگر شما هم به عطرهایی با رایحه بهاری و باطراوت علاقه مند هستید پیشننهاد میکنیم با جدیدترین عطرهایی که برای بهار 2019 و 98 هستند آشنا شوید.
عطر M
دانلود سریال کره ای Beautiful World 2019

نام ها: دنیای زیبا – جهان زیبا
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه jTBC
ژانر: درام | خانوادگی | مدرسه ای
قسمت ها: 16 قسمت
مدت زمان: 60 دقیقه
بازیگران:
Park Hee soon – Choo Ja hyun
خلاصه داستان: این سریال درباره یه پسره که به علت یک حادثه خشونت بار در مدرسه به شدت آسیب میبینه و با مرگ دستو پنجه نرم میکنه. خانواده این پسر برای برقراری عدالت و پی بردن به حقایق این ماجرا شروع به تخقیق درباره این حادثه میکنه…
ادامه مطلب

تاریخ پخش: 16 فروردین 1398 – 05Apr2019
روزهای پخش: جمعه و شنبه ها
وضعیت: پایان یافته است 
بازیگران:
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی 
خلاصه داستان: این سریال درباره یه پسره که به علت یک حادثه خشونت بار در مدرسه به شدت آسیب میبینه و با مرگ دستو پنج

تاریخ پخش: 16 فروردین 1398 – 05Apr2019
روزهای پخش: جمعه و شنبه ها
وضعیت: پایان یافته است 
بازیگران:
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی 
خلاصه داستان: این سریال درباره یه پسره که به علت یک حادثه خشونت بار در مدرسه به شدت آسیب میبینه و با مرگ دستو پنج
کفش سیندرلا را یادتان هست؟ تصور کنید که یکی از گران قیمت ترین کفش های حال حاضر دنیا را به پا داشته باشید، چه احساس خاص و لطیفی به شما خواهد داد؟ بیشتر عاشقان کفش (مخصوصاً بانوان) می دانند که قدرت کفش در جذاب کردن استایل چقدر زیاد است. معمولاً در خرید های اینترنتی کسانی که این راز را می دانند، کفش های خاص و گران قیمت را در لیست علاقه مندی های خودشان قرار می دهند، به امید آنکه روزی بتوانند یک جفت از آن ها را به پا داشته باشند. اگر می خواهید گران قی
کفش سیندرلا را یادتان هست؟ تصور کنید که یکی از گران قیمت ترین کفش های حال حاضر دنیا را به پا داشته باشید، چه احساس خاص و لطیفی به شما خواهد داد؟ بیشتر عاشقان کفش (مخصوصاً بانوان) می دانند که قدرت کفش در جذاب کردن استایل چقدر زیاد است. معمولاً در خرید های اینترنتی کسانی که این راز را می دانند، کفش های خاص و گران قیمت را در لیست علاقه مندی های خودشان قرار می دهند، به امید آنکه روزی بتوانند یک جفت از آن ها را به پا داشته باشند. اگر می خواهید گران قی
دانلود سریال کره ای تاریخ آرتدال Arthdal Chronicles 2019با یازی سونگ جونگ کی و کیم جی وون
قسمت E-12 اضافه شد
مشخصات
عنوان : تاریخ آرتدال ، تاریخچه ی اسدال , Asadal Chronicles، Arthdal Chronicles شبکه پخش : tvNژانر: عاشقانه ، فانتزی ، تاریخی ، درام ، سیاسیتاریخ پخش: 11 خرداد 1398 – 01 Jun 2019تعداد قسمت : 18 روزهای پخش: شنبه و یکشنبه هاجایگزین سریال : اعتراف Confession

درباره سریال 
داستان این سریال در ارتباط با یک سرزمین افسانه ای به نام Arth و ساکنان شهر باستانی آرتدال ​​و مناطق اطر
دانلود سریال کره ای تاریخ آرتدال Arthdal Chronicles 2019با یازی سونگ جونگ کی و کیم جی وون
قسمت 06 اضافه شد
مشخصات
عنوان : تاریخ آرتدال ، تاریخچه ی اسدال , Asadal Chronicles، Arthdal Chronicles شبکه پخش : tvNژانر: عاشقانه ، فانتزی ، تاریخی ، درام ، سیاسیتاریخ پخش: 11 خرداد 1398 – 01 Jun 2019تعداد قسمت : 18 روزهای پخش: شنبه و یکشنبه هاجایگزین سریال : اعتراف Confession

درباره سریال 
داستان این سریال در ارتباط با یک سرزمین افسانه ای به نام Arth و ساکنان شهر باستانی آرتدال ​​و مناطق اطرا
قسمت 02 اضافه شد
مشخصات

درباره سریال 
داستان این سریال در ارتباط با یک سرزمین افسانه ای به نام Arth و ساکنان شهر باستانی آرتدال ​​و مناطق اطرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رهایی زولیخا